Motorola Razr 2 príde na trh onedlho, vieme dátum predstavania

Ohybné, či skladacie smartfóny sa stali obľúbenou témou ľudí, lebo nie všetky modeli sa podarili. Motorola to so svojím prvým véčkom po niekoľkých rokoch zvládla. Bude to tak aj s dvojkou?

Spoločnosť Motorola neposkytla veľa informácií o tom, čo prinesie nové véčko, ale predchádzajúce fámy naznačujú zásadné zlepšenia výkonu. Nová verzia má známu, aj keď elegantnejšiu konštrukciu a mala by prejsť na moderný procesor Snapdragon 765 s 8 GB RAM namiesto staršieho Snapdragonu 710 a 6 GB RAM. Pridanie podpory 5G by tiež mohlo mať za následok zvýšenia záujmu o tento telefón.

Podľa dohadov by mala prejsť vylepšením aj kamera, ktorá by mala byť 48MPx a selfie kamera by mala mať 20Mpx. Takisto by sa mala objaviť väčšia batéria s 2 845 mAh kapacitou. V kombinácii s novou čipovou sadou sa možno dočkáme peknej výdrže batérie.

Termín predstavenia:

9.9.2020

Štartovacia cena by sa mala pohybovať niekde na 1500$. Nuž, predsalen technológie použité v skladacom smartfóne sú drahšie.

Uvidíme čo v sktuočnosti nový Razr prinesie, ale myslím, že na fámy a predpoklady sa väčšinou môžeme spoľahnúť. Tak čo, šli by ste do toho?

Zdroj: AndroidAuthority

Leave a comment

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.