OnePlus prichádza na trh so svojími novými Android televízormi.

OnePlus vstúpil na trh inteligentných televízií minulý rok s dvoma prémiovými 55-palcovými televízormi. Teraz spoločnosť plánuje uviesť na trh cenovo dostupnejšie televízory, ktoré sú dostupné pre viac spotrebiteľov.

Značku OnePlus väčšina z nás pozná vďaka skvelým mobilným telefónom a teraz chce firma preraziť na poli televízií.

Prvé televízory od OnePlus zaznamenali dobré výsledky v audio a video kvalite, avšak mali drobné nedostatky v podobe chýbajúceho Netflixu po prvom spustení televízie (museli ste si ho doinštalovať) a úplne nezmyselného diaľkového ovládača. Spoločnosť chce tieto nedostatky vylepšiť a vstúpiť do segmentu lancnejších televízií s 32″ a 43″ verziou. Povráva sa aj o spolupráci a zdieľaní technológií so značkou Realme.

OnePlus chce preraziť nižšou cenou v porovnaní s konkurenciou a pri nižšej cenovke chce konkurovať oveľa vyšším výkonom, ako ponúkajú iné televízie. OnePlus to prezentuje ako „Heavy on Specs“. Cena za 32″ verziu by sa mala hýbať okolo 130€ a 43″ verziu okolo 232€. Samozrejme nerátajme s takýmito cenami na Slovensku

Aktuálne tieto špecifikácie nie sú k dispozícii, ale budeme OnePlus veriť a budeme sledovať, čo ponúkne. Nové inteligentné televízory by sa mali uviesť na trh začiatkom budúceho mesiaca v Indii.

Leave a comment

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.